PRVENSTVO HRVATSKE AUSTRIJE I SLOVENIJE 2008.
Prelog Park Mladosti 13.04.2008.

Program utrke:

Tehnički pregled:
B liga: 9.00 - 9.30
A liga: 9.30 - 10.30

Trening:
B liga: 10.30 - 11.00
A liga: 11.00 - 11.30

Start prve vožnje:
B liga: 12.00
A liga: 15.30

Vodstvo dirke:
Direktor utrke: Ljubomir Đurić
Sudac: Mario Ružman
Delegati: Sandra Percač, Gregori Arnšek, Oliver Özelt

Startna lista:
A liga:
1. Matija Duh SLO
2. Jurica Pavlic HRV
3. Jernej Kolenko SLO
4. Dino Kovačić HRV
5. Nikola Pigac HRV
6. Manuel Novotny AVT
7. Nikola Martinec HRV
8. Aleksander Čonda SLO
9. Izak Šantej SLO
10. Maks Gregorič SLO
11. Heinrich Schatzer AVT
12. Manuel Hauzinger AVT
13. Denis Štojs SLO
14. Ivan Vargek HRV
15. Matej Žagar SLO
16. Matic Voldrih SLO

17. Lukas Simon AVT
18. Aljoša Remih SLO

Rasporedi po vožnjama:
1. Duh, Pavlic, Kolenko, Kovačič
2. Pigac, Martinec, Novotny, Čonda
3. Gregorič, Schatzer, Šantej, Hauzinger
4. Žagar, Vargek, Voldrih, Štojs
5. Štojs, Duh, Pigac, Šantej
6. Vargek, Gregorič, Pavlic, Novotny
7. Schatzer, Žagar, Martinec, Kolenko
8. Kovačič, Čonda, Hauzinger, Voldrih
9. Novotny, Voldrih, Duh, Schatzer
10. Hauzinger, Pigac, Žagar, Pavlic
11. Čonda, Šantej, Kolenko, Vargek
12. Štojs, Kovačič, Gregorič, Martinec
13. Martinec, Hauzinger, Vargek, Duh
14. Pavlic, Štojs, Čonda, Schatzer
15. Voldrih, Kolenko, Gregorič, Pigac
16. Šantej, Novotny, Kovačič, Žagar
17. Duh, Čonda, Žagar, Gregorič
18. Šantej, Pavlic, Martinec, Voldrih
19. Kolenko, Hauzinger, Štojs, Novotny
20. Pigac, Vargek, Schatzer, Kovačič

B liga
1. Aljoša Remih SLO
2. Josef Fasching AVT
3. Andrej Kežman HRV
4. Christian Pellikan AVT
5. Krešo Petković HRV
6. Lukas Simon AVT
7. Renato Cvetko HRV
8. Christopher Fink AVT


Create your own web pages in minutes...
Create your own web pages in minutes...
O KLUBU    VOZAČI    REZULTATI    O STAZI    KONTAKTI     PRELOG GRAD SPEEDWAY-a
        LINKOVI     SPONZORI KLUBA
O KLUBU    VOZAČI    REZULTATI    O STAZI    KONTAKTI     PRELOG GRAD SPEEDWAY-a
        LINKOVI     SPONZORI KLUBA